Opinie

Referencje wystawiane przez traderów, z którymi współpracujemy to najlepsza ocena dla naszej firmy. Poniżej znajdziesz opinie o RemoteDayTrader Group.

 

Zajmuję się daytrading’iem od 2009 roku. Grupa RemoteDayTrader jest trzecią firmą napotkaną w trakcie mojej przygody z giełdą. Współpracę z nią cenię sobie zdecydowanie najwyżej, zarówno za wpływające bez opóźnień payout’y, jak i wyśmienity, zawsze pomocny support.

Sebastian, day trader

 

Moja przygoda z Amerykańskim rynkiem liczona jest już w latach. Dzięki przynależności do grupy jestem na bieżąco informowany o wszystkich zmianach/nowościach. W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych mogę wszystko na bieżąco zgłaszać do działu supportu, który również na bieżąco informuje mnie o postępach, bądź rozwiązaniu problemu. Oferta współpracy jest bardzo korzystna, a w porównaniu z moimi poprzednimi doświadczeniami szczególnie liczba dostępnych spółek do gry na krótkie pozycje jest bardzo szeroka i nie ulega radykalnym zmianą. Na podstawie moich doświadczeń mogę śmiało polecić współpracę z całym zespołem RemoteDayTrader.

Mateusz, day trader

 

RDT to najlepsza oferta na polskim rynku dla traderów amerykańskich rynków akcji. Niskie prowizje oraz opłaty, bardzo dobre wsparcie oraz platforma Starling Pro to wszystko czego potrzeba, by swobodnie trejdować akcjami rynków NYSE, NASDAQ i AMEX. Polecam wszystkim zainteresowanym.

Paweł, day trader

 

Bardzo rzetelne i profesjonalne podejcie do traderow. Firma z największym dowswiadczeniem w Polsce jesli chodzi o posrednictwo w zakresie obrotu akcjami na amerykanskich gieldach. Za tym doswiadczeniem podaza bardzo rzeczowy i szybki sapport, know how itd. Wartoscia dodana tej firmy sa ludzie a w szczegolnosci zalozyciel, zawsze pomocny i serdeczny.

Mariusz, day trader

 

Do grupy RemoteDayTrader.pl trafiłem z polecenia doświadczonego tradera, który był w niej od początku jej istnienia. Miałem już ponad dwuletnie doświadczenie w prop tradingu grając dla firmy z Wrocławia, więc znałem realia branży i szukałem najatrakcyjniejszych warunków, które pozwoliłby mi na obniżenie kosztów prowadzenia biznesu i lepszy payout split. Opłaty za platformę (Sterling Trader Pro), czy kwotowania (pełna swoboda wyboru, open booki z NYSE czy NASDAQ, bierzesz to co jest Ci potrzebne), są wszędzie na podobnym poziomie, jednak opłaty za obrót każdą akcją to było to co mnie przekonało. Najlepsza oferta na rynku, bez ukrytych kosztów za clearing. Support po polsku, który szybko reaguje na moje problemy. Zdarzało mi się czekać godzinami na odpowiedź odnośnie problemów technicznych, teraz nie mam z tym problemu, bo grupa na świetny webowy interfejs, który pokazuje status mojego zgłoszenia, a w przypadku problemów globalnych dotyczących wszystkich traderów otrzymuje maila z wyjaśnieniem danego problemu i czasem oczekiwania na naprawę. Sam kontakt podczas zawierania umowy i negocjowania warunków na duży plus. Mówi się, że w tradingu nie ma głupich pytań, co skrzętnie wykorzystałem pytając Tomka o wszystkie nurtujące mnie rzeczy, za każdy razem otrzymując wyczerpującą odpowiedź. Bardzo profesjonalne podejście, zdecydowanie polecam.

Marek, day trader

 

Korzystam z u sług RemoteDayTrader od kilku lat, w tym czasie nie spotkałem się z większymi problemami i jestem zadowolony ze współpracy. Dostęp do pełnej głębi rynku i szeroki wybór ecn’ów oferowanych przez RDT, daje dużo możliwości podczas budowania strategii. Bardzo duża ilość szortowalnych spółek, co jest dużym plusem.  

Support działa sprawnie, dobry kontakt. Polecam

Michał, day trader