Korzyści

Współpraca z Remote DayTrader Group otwiera Wam możliwości skorzystania z jednej z najlepszych ofert dostępu do giełd amerykańskich poprzez współpracę z firmą typu Proprietary Trading.

Oferujemy możliwość tradingu dla graczy zdalnych, tzw. Remote Traders jak i wsparcie dla Biur Proptradingowych. Blisko dziesięcioletnie doświadczenie w branży proptradingowej świadczy o tym, że zarówno my jak i nasi traderzy doskonale potrafimy dostosować się do zmieniającej się sytuacji giełdowej.

Nasze atuty to m.in. niskie prowizje oraz opłaty, które stanowią zaletę przede wszystkim dla aktywnych traderów.

Pamiętaj, otrzymujesz od nas kapitał tradingowy, tzw. buying power. Dzięki temu masz możliwość zawierania transakcji na kapitale zdecydowanie przekraczającym Twoje wyobrażenie.

Najważniejsze zalety

  1. Dostęp do giełd NYSE / NASDAQ / AMEX.
  2. Dostęp do realnego kapitału tradingowego (nie lewarowanego).
  3. Brak wymogu 25k$ pod daytrading (brak PDT Rule)
  4. Bardzo dużą liczbę spółek na ETB list (easy to borrow)
  5. Prowizje na akcję, nie na transakcję.
  6. Największa w branży dostępność ECN’ów, Dark Pools oraz Smart Route
  7. Dostęp do głębi rynku; szybka egzekucja zleceń.
  8. Zniżki na systemy newsów.
  9. Zniżki dla traderów generujących duży obrót.
  10. Support w języku polskim.

Każdego roku Remote DayTrader Group jest współorganizatorem konferencji tradingowej „DayTrader Event„. To najlepsza okazja by spotkać się z nami na żywo. Wszyscy traderzy wchodzący w skład naszej grupy otrzymują również zniżki na udział w konferencji.

Współpracujemy z naszymi partnerami na całym świecie. Traderom zapewniamy doskonałą ofertę na produkty naszych partnerów tradingowych.

tradeideas

Naszym partnerem jest firma Trade Ideas – oferująca rozbudowany skaner akcji działający w czasie rzeczywistym dla spółek notowanych na amerykańskich giełdach akcji: NYSE, NASDAQ, AMEX, OTC, Pink Sheet. A także na giełdach Kanadyjskich.

Wszyscy traderzy wchodzący w skład naszej grupy otrzymują 15% zniżki na wszystkie produkty Trade Ideas!

Oficjalna strona: www.trade-ideas.com

Naszym partnerem jest firma Pro Benzinga – oferująca bardzo ciekawy system newsów, danych makro, wyników kwartalnych oraz audio newsy.

Wszyscy traderzy wchodzący w skład naszej grupy otrzymują 1 miesięczny okres testowy systemu za darmo. Po okresie testów 20% zniżka na usługi firmy w pakietach rocznych.

Oficjalna strona: www.pro.benzinga.com

Naszym partnerem jest Walutomat.pl, dzięki któremu możemy wymieniać zarobione $ po zdecydowanie lepszych kursach..

Oficjalna strona: www.walutomat.pl