O nas

Proprietary Trading oraz Remote Trading


RemoteDayTrader Group
to najstarsza oraz największa grupa w Polsce oferująca trading na amerykańskich giełdach akcji zarówno dla biuro proptradingowych jak i na graczy zdalnych na zasadach Remote Tradingu. Nasi traderzy są pierwszymi w Polsce traderami, którzy za naszym pośrednictwem rozpoczęli współpracę jako traderzy zdalni na amerykańskich giełdach akcji: NASDAQ, NYSE oraz AMEX.

Można powiedzieć, że w tym zakresie jesteśmy pionierami na rynku polskim.

Co zapewniamy

Traderzy współpracujący z nami, inwestują kapitał firmy proptradingowej, dzięki czemu posiadają dostęp do praktycznie nieograniczonego kapitału tradingowego. W tradingu tym nie używamy lewaru, dzięki czemu kapitał tradera nie jest narażony na dodatkowe ryzyko. W zamian, firma Proptradingowa, wynagradza tradera w postaci znaczącego podziału zysków z generowanych dochodów. Ponieważ poziom kosztów i prowizji ustalany jest na podstawie generowanego przez firmę całkowitego wolumenu, firma zapewnia traderom bardzo niski poziom prowizji, jaki niemożliwy jest do uzyskania u tradycyjnych brokerów.

Współpracujemy z jedną z największych firm Proptradingowych na świecie, posiadając oddziały na terenie całego świata. Firma została założona przez zespół traderów, który chciał stworzyć coś unikalnego w branży: i tak też powstała firma typu „proprietary trading”, która oferuje doświadczonym traderom narzędzia oraz szansę na rozwój poprzez konkurencyjną ofertę.
Jeżeli pragniesz rozpocząć swoją przygodę na amerykańskich giełdach akcji to znalazłeś odpowiedniego partnera. Skontaktuj się z nami zarówno jeżeli interesuje Cię wspólpraca jako trader zdalny, ale również jeżeli reprezetnujesz grupę traderów lub myślisz nad otwarciem swojego biura proptradingowego.

Doświadczenie w daytradingu

Właściciel grupy od 2007 dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem za pośrednictwem serwisów Day-Trader.pl oraz na kanale PolishDayTrader. RemoteDayTrader Group od 2011 jest współorganizatorem konferencji „DayTrader Event”, która skupia się na tradingu na amerykańskich giełdach akcji. Znamy swój rynek od podszewki, a naszym głównym celem jest to by zarabiali traderzy.

Jestem od 2007 aktywnym daytraderem, dlatego tez możesz być pewny, że najważniejsze jest dla mnie dobro tradera, bo sam dokładnie to rozumie. Będąc zarówno pracownikiem biura tradingowego, następnie traderem zdalnym, aż do założenia własnej grupy, poznałem większość potrzeb traderów.
Tomasz Przybycień, właściciel RemoteDayTrader Group.

DayTrader Event

Tomasz Przybycien, właściciel RemoteDayTraderGroup.com, podczas DayTrader Event.

Nie wiesz na czym polega Proptrading?

Jeżeli tematyka współpracy z firmą proptradingową jest dla Ciebie czymś zupełnie nowym, to zapraszamy do serii artykułów, dzięki którym na pewno wszystko stanie się dla Ciebie jasne.

1. Proprietary Trading – moja historia i trochę motywacji.
2. Proprietary Trading Firm – praca w biurze proptradingowym – dla kogo.
3. Remote Trading – trading zdalny – dla kogo.
4. Kalkulator – Broker .vs Proptrading .vs Remote Trading.
5. Trading z innymi graczami – koszty biura.

.

View
Trading na NYSE | NASDAQ | AMEX
Brak Pattern Day Trade Rule
ETB / HTB short list
Prowizja na akcje - bez minimum
Olbrzymia lista ECN, Dark Pools, Smart Routers
Szybka egzekucja transakcji
Support po polsku
Trade Ideas | Pro Benzinga News
Doskonała egzekucja 100%
Payout już od 85%
Najniższe prowizje - pobijemy każdy deal 🙂 100%
30% zniżki na produkty partnerów 30%