Edukacja tradingowa

Od 2007 roku edukuję wszystkich chętnych, zainteresowanych oraz zdeterminowanych do tego by odnaleźć się na amerykańskim rynku akcji. W przeciągu tych wszystkich lat na łamach mojego autorskiego serwisu opublikowałem ponad 3000 artykułów, codziennych „Stockwatchy” ułatwiających wybór spółek o największym potencjale zysku, analiz oraz materiałów video z zagraniami z sesji. Edukacja tradingowa – to dział, który będzie stale poszerzany o nowe treści, przygotowane pod kątem osób, które pragną rozpocząć trading na amerykańskich giełdach akcji.

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę na amerykańskim rynku akcji, masz możliwość zdobycia wiedzy dzięki materiałom, które dla Ciebie przygotowałem.

 

Edukacja tradingowa – artykuły

Materiały edukacyjne w formie artykułów znajdziesz na stronie mojego autorstwa www.day-trader.pl, jedynej stronie w Polsce która poświęcona jest day tradingowi na amerykańskich giełdach akcji.

  1. Artykuły na temat tradingu
  2. Artykuły na temat psychologii tradingu
  3. Artykuły na temat proprietary trading
  4. Codziennie Stockwatch listy

 

Informacje na temat RemoteDayTraderGroup.com

Webinar podczas którego dowiesz się o możliwościach współpracy:

Edukacja tradingowa – video

Od kilku lat publikuję na Youtube zagrania sesyjne. Na kanale PolishDayTrader znajdziesz blisko 100 nagrań video, dzięki którym zobaczysz w jaki sposób można zyskownie trejdować, jakie strategie day tradingowe wykorzystuje oraz poznasz funkcjonalność platformy Sterling Trader PRO.

Przejdź do kanału: PolishDayTrader.

 

Edukacja tradingowa – konferencja DayTrader Event

Chciałbyś otrzymać dostęp do kilkunastu godzin nagrań z jedynej w Polsce konferencji poświęconej day tradingowi na amerykańskich giełdach akcji? Poprzez stronę www.szkolatradingu.pl to umożliwiam. Na łamach strony znajdziesz dwa pakiety, które zawierają materiały nagrane podczas dwóch konferencji. Wiedza w pigułce, można  by powiedzieć, że dla osób które pragną przyswajać wiedzę w formie audio/video.

———————————————————————————————————————————

Pakiet – Twój start, czyli podstawowa baza wiedzy dla każdej osoby pragnącej rozpocząć trading na amerykańskich giełdach akcji.

Otrzymaj dostęp do nagrań: Pakiety – Twój start.

Nagranie podsumowujące Event:

———————————————————————————————————————————

Pakiet – DayTrader DTE2016, zawierający 12 godzin materiałów przedstawionych przez day traderów od 2007 utrzymujących się z tradingu oraz przed psychologa tradingu współpracującego z traderami. Dawka wiedzy zarówno dla początkujących jak i już trejdujących osób.

Otrzymaj dostęp do nagrań: Pakiety – DayTrader.

Film podsumowujący Event: