Edukacja tradingowa

Od 2007 roku edukuję wszystkich chętnych, zainteresowanych oraz zdeterminowanych do tego by odnaleźć się na amerykańskim rynku akcji. W przeciągu tych wszystkich lat na łamach mojego autorskiego serwisu opublikowałem ponad 3000 artykułów, codziennych „Stockwatchy” ułatwiających wybór spółek o największym potencjale zysku, analiz oraz materiałów video z zagraniami z sesji. Edukacja tradingowa – to dział, który będzie stale poszerzany o nowe treści, przygotowane pod kątem osób, które pragną rozpocząć trading na amerykańskich giełdach akcji.

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę na amerykańskim rynku akcji, masz możliwość zdobycia wiedzy dzięki materiałom, które dla Ciebie przygotowałem.
Edukacja tradingowa – video

Od kilku lat publikuję na Youtube zagrania sesyjne. Na kanale PolishDayTrader znajdziesz blisko 100 nagrań video, dzięki którym zobaczysz w jaki sposób można zyskownie trejdować, jakie strategie day tradingowe wykorzystuje oraz poznasz funkcjonalność platformy Sterling Trader PRO.

W 2020 stworzyłem lekcje tradingowe, które nauczą Cię wszystkiego co potrzebne aby mieć mocną bazę do rozpoczęcia tradingu na amerykańskich giełdach akcji. Zawarłem w niej kilkanaście lekcji, na bazie których jesteś w stanie rozpocząć swoją przygodę na rynku. Czy Ci się powiedzie? Sporo zależy od Twojej determinacji oraz czasu jaki poświęcisz. Tutaj nic nie przychodzi za darmo, a zarazem poświęcony czas nie jest równoznaczny z możliwością osiągnięcia sukcesu.

Lekcje znajdziesz tutaj: Darmowe lekcje tradingowe.

 

Edukacja tradingowa – artykuły

Materiały edukacyjne w formie artykułów znajdziesz na stronie mojego autorstwa www.day-trader.pl, jedynej stronie w Polsce która poświęcona jest day tradingowi na amerykańskich giełdach akcji.

  1. Artykuły na temat tradingu
  2. Artykuły na temat psychologii tradingu
  3. Artykuły na temat proprietary trading